Захист акустичних лабораторій OPEN LAB від Caimi

24 листопада 2020

Riello UPS Caimi sm2

ДБЖ Sentryum забезпечує максимальну надійність, що гарантує безперервність роботи найсучасніших міжнародних лабораторій, які вони захищають.

Caimi, одна з головних європейських проектно-орієнтованих виробничих компаній у галузі меблів та меблевих аксесуарів для офісів, будинків та комплексних рішень, обрала Riello UPS, для того щоб гарантувати безпеку своїх лабораторій, зокрема, для свого проекту OPEN LAB.

Максимальна надійність для складного проекту

Проект OPEN LAB складається з семи футуристичних лабораторій, які займаються теоретичним та прикладним дослідженням у галузі техніки, акустики, нових матеріалів та вдосконалених прототипів, що стосуються звукопоглинальних продуктів, виготовлених за технологіями Snowsound.

Він був розгорнутий в штабі Caimi, який сьогодні займає загальну площу понад 10 000 квадратних метрів і використовує близько 40 кілометрів електричних кабелів та кабелів для передачі даних.

Це зіграло ключову роль у виборі Caimi партнера, який міг би гарантувати абсолютний захист цих критично важливих систем.

Для функціональності цих нових акустичних лабораторій, здатних виконати розширений аналіз звукового поля відповідно навколишнього середовища завдяки модифікованій акустиці в режимі реального часу та системі прямої візуалізації звукових хвиль, Caimi потрібна була надійна система, яка гарантувала би безперебійність електричного живлення.

Джанні Каймі (Gianni Caimi), генеральний директор Caimi Spa, описує деякі критерії відбору, за якими вони обрали Riello UPS партнером проекту: «Після ретельної оцінки ми вирішили покластися на провідну компанію в цьому секторі Riello UPS. Важливим фактором нашого вибору, безумовно, була компетентність інженерів та відділу продажів, які тісно співпрацювали з нами протягом фази проектування та впровадження рішення ".

Деталі проекту

Акустичні камери в лабораторіях мають загальну вагу 270 тонн і встановлені на «подушці» з декількох шарах спеціальних пісків з різною щільністю. Оснащений найсучаснішими інструментами та обладнанням, в основному розроблений та побудований спеціально для потреб компанії, OPEN LAB дозволяє розробляти та застосовувати нові технічні рішення, які використовуються в проектуванні, виробництві та дизайні матеріалів.

Технічні спеціалісти ДБЖ Riello розробили індивідуальне рішення, яке передбачало встановлення системи, що складається з двох блоків серії Sentryum, з'єднаних між собою та здатних збалансувати електричне навантаження між двома ДБЖ та можливість повністю тримати його на одному в разі несправності / обслуговування. іншого.

Моделі ДБЖ Riello серії Sentryum S3U ідеально підходять для критично важливих додатків, таких як проект OPEN LAB: це безтрансформаторні ДБЖ з трифазним входом і виходом, вони використовують технологію подвійного перетворення ON LINE, яка забезпечує максимальну надійність і безперервність енергії, здатні досягти енергоефективності до 95,5% та мають сертифікат UL / CSA.

Лінійка Sentryum, як і всі інші рішення ДБЖ Riello, повністю відображає корпоративну філософію «Надійна потужність для сталого світу»: надійний захист критичних навантажень, який одночасно ставить на перший план захист та стабільність планети Земля.

На етапі проектування було застосовано підхід «Зелених технологій» для зменшення розсіювання та втрати енергії, для зменшення виробництва електроенергії, що в свою чергу зменшує викиди вуглекислого газу, та для покращення загальної ефективності системи.

ДБЖ, вибраний для цієї установки, використовує найсучасніші технології та компоненти, такі як процесор DSP (цифровий процесор сигналів), який забезпечує надзвичайно ефективну цифрову обробку сигналу, двоядерний мікропроцесор та трирівневий IGBT-інвертор, що забезпечує максимальний захист для критичних навантажень, не впливаючи на чуттєві до перешкод системи, зберігаючи і оптимізуючи економію енергії.

ДБЖ оснащені сенсорним екраном для безпосереднього управління блоком, також в обох ДБЖ встановлені мережеві карти NetMan, що дозволяє віддалено підключатись до двох машин і гарантує повне управління навантаженням та зв'язок між ДБЖ.

Загальна потужність встановленої системи становить 30 кВт і гарантує центру обробки даних та всьому підключеному електронному обладнанню електричну безперебійність роботи до 5 годин у випадку відключення електроенергії.

Caimi вирішив безкоштовно відкрити двері своїх лабораторій OPEN LAB, створивши неприбуткову структуру. Не тільки університети, науково-дослідні інститути, фонди та інші організації можуть використовувати засоби для досліджень у галузі звуку та акустики, а й для пошуку нових рішень для поліпшення здоров'я людей та їх психофізичного благополуччя.

Riello UPS Caimi sm1