Обслуговування ДГУ

 

Багато людей знають що необхідно своєчасно обслуговувати своє авто і чітко дотримуються регламенту робіт, але зазвичай відкладають «на майбутнє» цю процедуру для джерел електроживлення, таких як резервна електростанція.

Цей підхід може призвести до того що в один, не зовсім прекрасний день, електростанція НЕ заведеться або, гірше того, вийде з ладу.

І якщо для побутових споживачів це хіба що просто неприємно - залишитися без електрики, то для інших, більш критичних до перерви живлення, об'єктів це може призвести до збитків, аварій і техногенних катастроф.

Щодо медицини така недбалість, як відсутність сервісного обслуговування дизельних генераторів, може коштувати людських життів.

Технічне обслуговування дизельних генераторів виконується як оперативним персоналом або особою відповідальною за експлуатацію так і спеціалізованим персоналом. Для експлуатаційників це може бути зовнішній огляд, перевірка ключових параметрів (рівень масла і охолоджуючої рідини, заряд акумулятора, рівень палива та контроль за його сезонністю та ін.). Також експлуатуючий персонал виконує періодичний тест-запуск ДГУ.

Спеціалізовані компанії, що мають в своєму штаті спеціально навчених співробітників, як правило, виконують більш складні роботи, такі як щоквартальне, річне ТО. Під час технічного обслуговування дизельних генераторів перевіряється стан агрегату (як механічної, так і електричної його частини), заміна витратних матеріалів відповідно до вимог виробника, перевірка роботи електростанції і комутаційного устаткування, такого як системи автоматичного запуску, автоматичного введення резерву (АВР), та інших допоміжних систем (наприклад, автоматичної дозаправки палива), якщо такі є.

Обсяг і періодичність робіт розраховуються індивідуально, залежно від категорії об'єкта і характеру експлуатації.

Хочемо ще раз звернути Вашу увагу на те що «профілактика» набагато краще ніж «лікування» і не обов'язково перевіряти цю аксіому на власному досвіді)))

Приклад бланка планових робіт:Service DGY operatcii UKR

service genset bottom bw