Рівень надійності TIER III

Tier III - високий рівень надійності 

Згідно стандарту відмовостійкість датацентру знаходиться на рівні 99,982% (дозволяється 1,6 години простою на рік) 

Для того, щоб Центр обробки даних відповідав рівню надійності Tier III, необхідно не тільки зарезервувати критичні вузли датацентру, але й шляхи комутації також.

Резервування ліній, що зв’язують важливе для функціонування системи обладнання, не завжди передбачає їх одночасну роботу - можливий варіант при якому в певний момент часу активний тільки один шлях, а другий знаходиться в очікуванні (резерві). Однак там де це можливо, треба намагатися використовувати рівнонавантажені лінії – це дозволяє більш ефективно контролювати їх стан.

Крім резервування джерел безперебійного живлення (ДБЖ) та електростанції (ДГУ) додатковими комплектами цього ж обладнання, характерною відмінністю даного рівня надійності є вимога наявності двох незалежних вводів електропостачання з'єднанних АВР один з одним а також з резервними джерелами живлення (ДГУ).

Для проведення обслуговування ДБЖ та ДГУ, ліній електроживлення та комутуючої апаратури немає потреби знеструмлювати споживачів (обчислювальне, та комутуюче обладнання та обладнання мікроклімату).

Це досягається завдяки тому що всі шляхи і основні критичні вузли зарезервовані. Однак при цьому треба враховувати що при проведення обслуговування та/або ремонту надійність забезпечення електропостачанням може впасти до рівня Tier II.

Для захисту обладнання такого датацентру ми пропонуємо наступні моделі ДБЖ 

>>>>>>>>>> Riello SENTRYUM

>>>>>>>>>> Riello MULTI SENTRY

>>>>>>>>>> Riello MULTI POWER

>>>>>>>>>> Riello NextEnergy

Дивиться також:
Датацентр Tier I   >>>
Датацентр Tier II  >>>
Датацентр Tier IV   >>>

TIER3 1600