Рівень надійності TIER IV

Tier IV – найвищий рівень надійності (для локального, географічно НЕ розподіленого ДатаЦентру)

Центр обробки даних відповідає рівню Tier IV, якщо зарезервовані критичні вузли (активне обладнання), лінії доставки електроенергії та комутаційне обладнання. Тобто в схемі електропостачання відсутня єдина точка відмови. Більш того, в ДатаЦентрах цього рівня деякі критичні вузли резервуються багаторазово. 

Тому згадуючи систему безперебійного живлення, в контексті цього стандарту, можна почути про схему резервування 2(N+1), де 2 це захист двох незалежних ліній, а N+1 – резервування обладнання в кожній з цих ліній. 

Таким чином здійснюється «паралельне» забезпечення споживачів якісним живленням, при цьому в кожній «гілці» обладнання резервується додатково.

Резервування живлення серверного і комутаційного обладнання (за аналогією з відмовостійкими схемами LAN мереж) передбачає прямі і перехресні зв'язки в ланцюгах подачі електропостачання. 

Таке архітектурне рішення (в поєднанні з системою централізованого контролю і моніторингу всіх критичних компонентів інфраструктури) дає власникам ДатаЦентрів гарантований (і передбачуваний) рівень доступності. 

Це, в свою, чергу дозволяє їм не тільки використовувати ДатаЦентр для власних потреб, а також ставати сервіс-провайдерами, пропонуючи послуги стороннім організаціям з зрозумілим і "прозорим" рівнем SLA.

Для проведення обслуговування джерел безперебійного живлення, та інших компонентів енергозабезпечення, немає потреби знеструмлювати критичне обладнання ДатаЦентру. Надійність електрозабезпечення (і рівень SLA також) в цьому випадку, як правило, не знижуються.

Для захисту обладнання такого датацентру ми пропонуємо наступні моделі ДБЖ 

>>>>>>>>>> Riello SENTRYUM

>>>>>>>>>> Riello MULTI SENTRY

>>>>>>>>>> Riello MULTI POWER

>>>>>>>>>> Riello NextEnergy

>>>>>>>>>> Riello Master HE

Дивиться також:
Датацентр Tier I    >>>
Датацентр Tier II  >>>
Датацентр Tier III >>>

TIER4 1600