Модульний MBB для ДБЖ Sentinel Dual SDU

06 жовтня 2020

Новий модуль MBB для Sentinel Dual SDU з’єднує ДБЖ в систему, з можливістю "гарячої" заміни, що гарантує надійний захист та знижує витрати.

Riello UPS Sentinel Dual Modular Sys News

Завдяки новому модульному байпасу, моделі ДБЖ серії Sentinel Dual SDU, потужністю 5, 6, 8 та 10 кВА / кВт можуть бути підключені паралельно (до 3-х одиниць максимум, моделі однієї потужності).

Це дозволяє збільшити загальну потужність системи або забезпечити резервування N + 1 для підвищення захисту та надійності критичної системи - це досягається додаванням надлишкового ДБЖ до потужності, необхідної для живлення навантаження.

Таким чином, якщо один із блоків виходить з ладу або вимикається для технічного обслуговування, навантаження продовжує працювати в нормальному режимі.

Паралельно робота ДБЖ забезпечується за допомогою контрольної карти (Parallel Kit), яка забезпечує обмін інформацією через кільцеве з'єднання - архітектуру, яка забезпечує надмірність взаємозв'язку, додатково підвищуючи надійність системи.

Модульний байпас MBB SDU, за допомогою комутуючої апаратури, створює паралельну систему ДБЖ (яка працює в режимі нарощування потужності або резервування), що дозволяє легко і швидко відключати та замінювати ДБЖ від системи без переривання подачі живлення на навантаження.

Зважаючи на однакову конструкції та розміри MBB та ДБЖ, модульний пристрій можна встановити поряд з ДБЖ або у 19-дюймовій шафі.

Riello MBB Rack